LMT020EAAFWA
LMT020EAAFWA, TFT LCD Display Module 2.0 inch 320x240 MCU
Informations
Resolution
320x240
Interface
MCU
Voltage
2.8V
Temperature
-20°C ~ 70°C
Wide Viewing Angle
Yes
Outline
51.20 x 35.70 x 2.40mm
Size
2.0"
A. A.
40.8 x 30.6 mm