HMT121BTA-D
HMT121BTA-D, Smart TFT LCD Display 12.1 inch 1280x800 CTP RS232
Informations
Resolution
1280x800
Interface
RS232
Voltage
12V
Temperature
-20°C ~ 70°C
Wide Viewing Angle
Yes
Outline
301.52 x 205.60 x 27.50mm
Size
12.1"
Protocol
TOPWAY
A. A.
261.12 x 163.20mm